.

.

New
stenzhorn Beagle Puppies BJD SD Кукла 1/8 Симпатична Миленичиња

stenzhorn Beagle Puppies BJD SD Кукла 1/8 Симпатична Миленичиња

DEN 1822.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот BJD Handshop
Сакаме BJD Кукла и уживање рачно изработени за вас!
Нашите кукла е продажба на голи!
Бесплатни подароци : Еден пар на ramdon очи
Било прилагодено дизајн и боја е добредојден!

Детали

боја:
бела кожа, Белење на кожата, Нормална кожа, Тен на кожата
Тип На Објект:
Кукли
Форма:
1/8
Димензии:
1/8
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Интерактивна Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Образовни,Модел
Број На Модел На:
Кукла
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
stenzhorn
Предупредување:
не
Тема:
Филм & TV
Возраст Опсег:
> 8 години
Материјал:
Смола
Батеријата:
не
Свеж

Избор на клиенти