.

.

New
stenzhorn Нови оригинални BjD / SD кукла роденденски подарок голи мачка ограничено издание на продажба

stenzhorn Нови оригинални BjD / SD кукла роденденски подарок голи мачка ограничено издание на продажба

DEN 5040.00
DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот BJD Handshop
Сакаме BJD Кукла и уживање рачно изработени за вас!
Нашите кукла е продажба на голи!
Бесплатни подароци : Еден пар на ramdon очи
Било прилагодено дизајн и боја е добредојден!

Детали

боја:
Белење на кожата, Розова кожата, Виолетова кожата, Сива кожа, Тен на кожата
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Интерактивна Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Број На Модел На:
Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Мини,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Форма:
1/6
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
stenzhorn
Предупредување:
не
Тема:
Филм & TV
Возраст Опсег:
> 8 години
Материјал:
Смола
Димензии:
1/6
Батеријата:
не
Свеж

Избор на клиенти