.

.

New
Пластични Зелена Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

Пластични Зелена Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за врати превозот на трошоците што ќе настанат. Ние прифаќаме Alipay.
Друга Боја :
Плаќање
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е право пред да се направи исплата. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни денови кога ќе примите вратени предмети во нивната оригинална состојба. Ако превозот начин е различна од превозот метод ќе нареди, ние ќе ве контактираме за да има дискусија. Ние ќе го избере најдобриот пратката начин(Побрзо delievery и поголема услуга)за да вашата земја според нашите искуства. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Превозот
1. Било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, предмети може да се врати за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока.
Известување
1. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и боја. Увозни Давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Пластични Куче Манекен Модел За Прикажување
Материјал : Пластика
Боја : Зелена
Висина : 31cm
Должина : 37cm
Ширина : 20cm
Главата може да биде roteted.

Детали

Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Плус Големина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
Пластични
Големина:
Height
Манекен Тип:
Целото Тело
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
d42
Свеж

Избор на клиенти