.

.

New
Пластични Розова Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

Пластични Розова Француски Булдог / Куче Модел Манекен За Прикажување

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Превозот
1.
Пластични Куче Манекен Модел За Прикажување
Материјал : Пластика
Боја : Розева
Висина : 31cm
Должина : 37cm
Ширина : 20cm
Главата може да биде roteted. Увозни Давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и боја. Сепак, ние ќе се покаже ниска декларираната вредност да ви помогне да се избегне даноците.
Стр ayment
1. Купувачот е одговорен за врати превозот на трошоците што ќе настанат.
Политика На Враќање
1.
Известување
1. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни денови кога ќе примите вратени предмети во нивната оригинална состојба. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е право пред да се направи исплата. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ако превозот начин е различна од превозот метод ќе нареди, ние ќе ве контактираме за да има дискусија. Било причина, ако не сте задоволни со вашата нарачка, предмети може да се врати за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока. Ние ќе го избере најдобриот пратката начин(Побрзо delievery и поголема услуга)за да вашата земја според нашите искуства.

Детали

Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Плус Големина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
Пластични
Големина:
Height
Манекен Тип:
Целото Тело
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
d42
Свеж

Избор на клиенти