.

.

New
Orangutan NICI рака кукла кадифен играчки, Полнети Бебе / Детска Кукла Играчка Подарок Бесплатен Превозот

Orangutan NICI рака кукла кадифен играчки, Полнети Бебе / Детска Кукла Играчка Подарок Бесплатен Превозот

DEN 349.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Бренд нови
Mearsurement : approx25cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Детали

Тип На Објект:
Кукли
Предупредување:
пушите, пет-бесплатно
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Кукли Тип:
рака марионета
Број На Модел На:
бесплатни големина
Свеж

Избор на клиенти