.

.

New
8PCS/МНОГУ Нови Пристигнување 15CM Кадрава Кукла Коса DIY BJD Перика Коса За Кукла DIY

8PCS/МНОГУ Нови Пристигнување 15CM Кадрава Кукла Коса DIY BJD Перика Коса За Кукла DIY

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Кадрава Кукла Коса DIY BJD Перика Коса За Кукла DIY
Големина : 15*100 CM 8 PCS/МНОГУ
Може да изберете различни бои во многу,ве молиме оставете порака за бои у сакате по ред ,во спротивно бои ќе бидат испратени по случаен избор

Детали

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
15*100cm
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Перика
Број На Модел На:
bjd перика коса
Предупредување:
No
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Материјал:
Синтетички Влакна
Производот:
DIY Кукла Коса
Стил:
Коса За Кукла DIY
Тип:
Кадрава Кукла Коса
Големина:
15*100CM
Свеж

Избор на клиенти