.

.

New
3pcs/set Пурпурна Секси Пижами долна Облека Nightwear Чипка Ноќ се Облекуваат + Градник + долна облека Облека За Барби Кукла Облека

3pcs/set Пурпурна Секси Пижами долна Облека Nightwear Чипка Ноќ се Облекуваат + Градник + долна облека Облека За Барби Кукла

DEN 71.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.


3pcs/set Пурпурна Секси Пижами долна Облека Nightwear Чипка Ноќ се Облекуваат + Градник + долна облека Облека За Барби Кукла Облека
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Фустан само, кукли не се вклучени.

Детали

Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Платно
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
pajama за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Свеж

Избор на клиенти