.

.

New
Моден Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1:6 Каузална Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Мода Кукла Додатоци

Моден Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1:6 Каузална Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Мода Кукла Додатоци

DEN 144.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.


Моден Марија Janes Чевли За Blythe Кукли 1 : 6 Каузална Чевли За Licca Кукла Куќа Мини Чевли За 1/6 BJD Мода Кукла Додатоци
Погодни за : за blythe кукла 1/6, за Licca Кукла, за Azone кукла, за Pullip кукла.
Чевли само Кукла и други додатоци НЕ се вклучени.
Внимание : чевли може да биде малку лабава за некои кукла, ќе можат да носат чорапи пред чевли. Потоа сè ќе биде совршено.

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за blythe кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Свеж

Избор на клиенти