.

.

New
Мини куклена куќа Додатоци Вазна 3pcs/set мини сцена модел

Мини куклена куќа Додатоци Вазна 3pcs/set мини сцена модел

DEN 134.40

Стока
Достапно.


Опис :
материјал : Пластика
Големина : како слика се прикажани
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само збир на три компјутери вазни
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница

Детали

Тип На Објект:
Dollhouses
Број На Модел На:
SKT27
Бренд Име:
SWEF
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
5-7 Години
Димензии:
како слика се прикажани
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти