.

.

New
Мини Кукла Куќа Додатоци Црни Алуминиумски Литургија Семејство Играчки Модел За Симулација На Прибор За Јадење

Мини Кукла Куќа Додатоци Црни Алуминиумски Литургија Семејство Играчки Модел За Симулација На Прибор За Јадење

DEN 283.20

Стока
Достапно.


Опис :
материјал : Метал
Големина : како слика се прикажани
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само црни алуминиумски литургија дома играчки модел за симулација на прибор за јадење
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Детали

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Број На Модел На:
SKT26
Возраст Опсег:
5-7 Години
боја:
Црна
Материјал:
Метал
Димензии:
H за 2,5 см
Свеж

Избор на клиенти