.

.

New
Мини куклена куќа Додатоци модел реквизити игра минијатурни симулација златна транспарентно стакло бел

Мини куклена куќа Додатоци модел реквизити игра минијатурни симулација златна транспарентно стакло бел

DEN 292.80

Стока
Достапно.


Опис :
материјал : Метални+пластика
Димензии : Висина од околу 4.5 cm
Објектот вклучуваат : симулирани златна транспарентно стакло бел часовникот не е вклучена
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Детали

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
боја:
Црвена,сребрена
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Метал
Димензии:
Х 4.5 cm
Број На Модел На:
CCM1426
Свеж

Избор на клиенти