.

.

New
G07-X125 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Троседот со кафе на маса Црвени ленти 4pcs/set

G07-X125 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Троседот со кафе на маса Црвени ленти 4pcs/set

DEN 2160.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


Материјал : бреза+крпа Објект вклучувајќи : 1 двоен софа, 2 еден тросед, 1 кафе на маса, 4 перници. големина : Двоен софа долго 13.5 СМ широк 6.4 CM висока 7.2 CM Еден тросед должина 8.2 СМ широк 6.4 CM висока 7.2 CM Кафе табела 9.1 CM широк 4.5 CM висока 3.8 CM
(1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Детали

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Предупредување:
Играчка
Димензии:
Кафе табела 9.1 CM широк 4.5 CM висока 3.8 CM
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Материјал:
Бреза
Свеж

Избор на клиенти