.

.

New
JD034 1/12 Прекрасна синтетички mohair кукла перики 4-5 инчен Две до пони BJD перика Смола кукла додатоци Lati Бела кукла перика

JD034 1/12 Прекрасна синтетички mohair кукла перики 4-5 инчен Две до пони BJD перика Смола кукла додатоци Lati Бела кукла перика

DEN 1116.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот магазин
Бренд Име : Jusuns
Произведе Име : Прекрасна Две до пони перика
Материјал : Синтетички mohair
Големина : 4-5 инчен ,1/12 кукла, Lati Бела
Боја : Комбинација руса
Производот се покаже :
Материјал функција :
Како да се измери вашата кукла главата големина :
Нашата Фабрика outlook и производство оддел

Детали

Големина:
15-30cm
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
JD034
BJD/SD Атрибут:
Перика
Димензии:
4-5inch
Форма:
1/12
Предупредување:
Кукла перики
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
синтетички mohair
Свеж

Избор на клиенти