.

.

New
бесплатен превозот виси слика кука нерѓосувачки челик жица песна ролери огледало уметничка Изложба прикаже дел Сликарство уред DIY алатка

бесплатен превозот виси слика кука нерѓосувачки челик жица песна ролери огледало уметничка Изложба прикаже дел Сликарство уред

DEN 1132.80

Стока
Достапно.


1m нерѓосувачки челик жица ,една кука и еден макара
не вклучуваат песна

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
dw4120000013
Материјал:
нерѓосувачки челик +цинк легура
Дијаметар на жица:
2mm
Материјал:
нерѓосувачки челик +цинк легура+месинг
Свеж

Избор на клиенти