.

.

New
S-облик кука, мулти-функција нерѓосувачки челик куки, преносни кука, метална кука

S-облик кука, мулти-функција нерѓосувачки челик куки, преносни кука, метална кука

DEN 163.00
DEN 171.84

Стока
Достапно.

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Детали

боја:
Видете табела
Тип:
Куки & Шини
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Садови
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Категории на производи:
S
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти