.

.

New
Мини Кујна куки супер вшмукување vacumm морон копче кука ѕид кука закачалки цртан филм симпатична кујна куки шарени 5 парчиња по многу

Мини Кујна куки супер вшмукување vacumm морон копче кука ѕид кука закачалки цртан филм симпатична кујна куки шарени 5 парчиња

DEN 1067.00
DEN 1146.72

Стока
Достапно.

Мини Кујна куки супер вшмукување vacumm морон копче кука ѕид кука закачалки цртан филм симпатична кујна куки шарени 5 парчиња по многу( ве молиме имајте во предвид која боја сакате да се добие,во спротивно ние ќе превозот надвор на случаен избор,благодарение )
Употреба : карактеристики на Производот :
- Едноставно користење од страна на ротирање само 60 степени
- Моќен одредување со механички систем за вшмукување
- Нема потреба од дополнителни градежни работи
- Луксузни & елегантен дизајн
- Долго траеше одредување на моќ
- Го поправи на плочки на бањата да се организира бања продукти.
- Уредување на лицето чистење & козметика
- Преградата за детергент & чистење на сунѓерот во кујната
- Решетката за аромите на кујната
- Да се задржи за чистење со четки & средства за чистење во бања & laundr
Како да се закачите? - Чистење на површината ? најважниот чекор~!!!!!
А. Избришете ја површината на стакло или плочки надвор. На вшмукување, власта може да биде многу намалена од скала, прашина, вода или handprint. Површината треба да се исчисти & се исуши.
Б. производот може да биде намалена со вода или масло. Тоа мора да биде прикачен на сува површина.
C. Понекогаш вшмукување плоча може да се добие нечистотија или дамка од нашата страна. Чистење на вшмукување плоча прави посилни прилог.

Детали

Тип:
Куки & Шини
Бренд Име:
dehub
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
MHK-WH40
Употреба:
Други
Тип:
куки кујна организатор пластични кука
Материјал:
Пластични
Функција:
вакуум морон
Имајќи:
5KG
боја:
пластични куките
Грбот ги монтира на ѕид:
пластични носат рачки
Бања:
чанта кука
Вшмукување кука:
Yes
Употреба:
закачалката кујна
Свеж

Избор на клиенти