.

.

New
Станот спакувани Огледува Акрилик Свадба Centerpieces,Lucite Настан и Партија Екранот Стојат КД ПАКУВАЊЕ

Станот спакувани Огледува Акрилик Свадба Centerpieces,Lucite Настан и Партија Екранот Стојат КД ПАКУВАЊЕ

DEN 14496.00

Стока
Достапно.

Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас .

Детали

Тип:
Куки & Шини
Бренд Име:
ЕДЕН ЛУКС
Број На Модел На:
71308112
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
настан & партија декорации
Материјал:
Акрилик
Големина:
35*35*96H cm/13.97*13.97*38h инчен
Материјал:
висок квалитет на тврда акрилна
боја:
јасно+огледало површина
Спецификација:
0.9-1.1M
се одликува:
flet пакет
Свеж

Избор на клиенти