.

.

New
Домашно милениче Материјали Дебели Топло Мека Водоотпорен Мали Шепа Печати Мачка Вреќа за Спиење Милениче Гнездо Куче Кинолошки Мачка и куче Мат Куче Куќата Мачка

Домашно милениче Материјали Дебели Топло Мека Водоотпорен Мали Шепа Печати Мачка Вреќа за Спиење Милениче Гнездо Куче Кинолошки

DEN 555.00
DEN 555.36

Стока
Достапно.


Домашно милениче Материјали Дебели Топло Мека Водоотпорен Мали Шепа Печати Мачка Вреќа за Спиење Милениче Гнездо Куче Кинолошки Мачка и куче Мат Куче Куќата Мачка Гнездо
Предмет Тип : Миленичиња куќа
Боја : Како на сликата прикажани Материјал : V elvet, Печатење корални сомот( краток кадифен ),памук, не-плетени ткаенини
Големина : M 50 X48 X13cm (тежина за 320g)
L 60 X50x16cm (тежина за 400g)
Pacakge : 1 милениче hous e Забелешка :
1. Сите димензии се мери со рака, може да се 1-3cm отстапувања, ви благодариме за вашето разбирање
2.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаку од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на екранот на компјутерот или на осветлување нивоа.
3. Сите од нашите предмети се нови од фабриката, тоа' s нормално дека некои може да имаат малку мириса, ве молиме да не' t грижете се, таа ќе исчезне наскоро.

Детали

Големина:
50x48x13cm, 60x50x16cm
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Дише
Шема:
Цврста
Тип:
Кучиња
Материјал:
кадифе,памук
Свеж

Избор на клиенти