.

.

New
Doglemi Природата Милениче Igloo Чувствува Куче, Мачка Пештерата Куќа Свитлива

Doglemi Природата Милениче Igloo Чувствува Куче, Мачка Пештерата Куќа Свитлива

DEN 3355.20

Стока
Достапно.


Кина Пост Воздух Mail за цел пакет (≤ 2 кг),
DHL, или ЕМС ПРОЗОРЦИ курир за цел пакет(>2kg).
1). Pls контактирајте со нас ако не сте сигурни дали цел пакет над 2kg.
2). Ние НЕ бродот во саботата или неделата.
3). Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-7 дена по плаќање(според стоки).
4). На Следење на Број ќе се обезбеди по вашата нарачка е испраќаат.
Ние прифаќаме Alipay &Western Union, Банкарски трансфер, итн
1).Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.
2).Предмети вратени треба да биде во својата orginal неоштетени и неискористени состојба.
3). Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com`s центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
4). Купувачот треба да ни обезбеди следење на број на пакет вратени.

Детали

Големина:
60X60X83CM
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DogLemi
Шема:
Цврста
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Еко-Пријателски
Бои:
Зелена, Кафеава,Сива
Функција:
Еко-пријателски, Удобно,модерно,убав дизајн,симпатична и убава
Примена:
мачка, куче
Димензии (Ширина*Висина):
60*60*83cm
Место на Потекло место:
Кина (Копно)
Употреба:
мачка куќа
Модел:
PC50018
Материјал:
ЕВА, Felth платно
време на испорака:
30-45 дена по извршената уплата
Пристаништето на пратката:
Гуангжу,Guangdong
Свеж

Избор на клиенти