.

.

New
Супер Меки Куче Кревет Милениче Кинолошки Дрво Трупецот Дизајн Куче Куќа Кревет за Куче Куче Мачка Топло Зима Гнездо Кревет Милениче Обезбедува Посебна desgin

Супер Меки Куче Кревет Милениче Кинолошки Дрво Трупецот Дизајн Куче Куќа Кревет за Куче Куче Мачка Топло Зима Гнездо Кревет Милениче

DEN 1826.00
DEN 2994.24

Стока
Достапно.


За Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.
Ние се со цел да се обезбеди добар квалитет и услуга.
- Почитување на нашиот сопствен бренд и оригиналните, не се обезбеди Генерација на производство.7 инчен,висина 38cm/14.Ви благодариме! Контактирајте со нас
Ние нудиме професионална милениче производи и добри услуги.
Клиентот треба плати врати превозот цена.
Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
За Превозот
Пратката ќе се организира испорака за вас во рок од 3-7 работни дена по уплатата.
Супер Меки Куче Кревет Милениче Кинолошки Дрво Трупецот Дизајн Куче Куќа Кревет за Куче Куче Мачка Топло Зима Гнездо Кревет Милениче Обезбедува Посебна desgin
Големина информации :
Дијаметар 45см/17. Ние поддршка на мали трговија на големо и пад на превозот. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и
плаќањето е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Ние препорачуваме испорака на стоки од воздухопловната (ако производи тежина помалку од 2 KG), или ЕМС (ако производи за губење на повеќе од 2 KG)
Бидејќи воздухопловната и EMS е поевтина од DHL, FEDEX и ПРОЗОРЦИ.96 инчен
Супер Смешно Супер Посебни Куче кревет Мачка Куќа !
Ако сакате повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница.

Детали

Големина:
Dia45cm Height38cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PAWZ Патот
Тежина:
0.8kg
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Функција:
Патување
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
GW0062
Шема:
Печати
Материјал:
други
Свеж

Избор на клиенти