.

.

New
Голема Големина Големи Куче Кревет Кинолошки Мат Мека Руно Миленичиња Куче Топло Куче Мека Кадифен Атмосфера Гнездо Куче Куќата Подлога топло Мачка куќа

Голема Големина Големи Куче Кревет Кинолошки Мат Мека Руно Миленичиња Куче Топло Куче Мека Кадифен Атмосфера Гнездо Куче Куќата

DEN 600.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. може да се врати на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за наплата ако има некои проблеми и може да го промени големини ако не е во ред. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние гарантираме дека ние'll ви даде задоволително решение. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти мода тие сакаат, кога тие сакаат. Обезбеди стилски и удобно перница за вашиот миленик кога патуваат 4. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Ние'll понуди позитивни повратни информации откако уплата. Лесна инсталација, машина перат 3. Топла боја се совпаѓа со декорација на вашиот дом 2. Ве молиме потврдете го вашето домашно милениче куче големина пред купување. Нашата целна публика е моден свесен жените 's носат на пазарот. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Детали

Големина:
XS 43x30x15cm, S 48x40x15cm, M 58x45x15cm, L 68x50x15cm, XL 78x60x15cm, XXL 88x70x15cm
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Број На Модел На:
Нови
Шема:
Цврста
Материјал:
Сомотски
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Тежина:
1.5KG
Функција:
Греење
Тип:
Кучиња
Употреба:
Пет Куќи, Куче Кинолошки
Сезоната:
Сите сезоната
боја:
Coffer црна
Свеж

Избор на клиенти