.

.

New
Cosplay Смешно Кучиња Мачка Костим Лекар Одговара на Миленичиња Облека Униформа Облека за Кученце Куче Партија Јакна Бизнис Облека

Cosplay Смешно Кучиња Мачка Костим Лекар Одговара на Миленичиња Облека Униформа Облека за Кученце Куче Партија Јакна Бизнис Облека

DEN 325.00
DEN 342.24

Стока
Достапно.


Cosplay Смешно Кучиња Мачка Костим Лекар Одговара на Миленичиња Облека Униформа Облека за Кученце Куче Партија Јакна Бизнис Облека
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Големина : S M L XL Големина на Градите(cm) S=2 40.5 M=3 45 L=4 46-52 XL=5 53-62 Забелешка :
1.Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои
2.Поради еластична ткаенина. овозможи 1-2cm (0.4-0.8") грешки. Пакет Речеме : 1pc куче облека Сите на нашите производи се од големо .

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
мис куќи
Шема:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет/Лето
Тип:
Кучиња
Големина:
S M L XL
Примена:
Куче
Миленичиња Облека Стил:
куче тренд
Функција:
Еко-Пријателски, Порибено,Удобен
Продажбата тип:
Мало И Трговија На Големо
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти