.

.

New
Топло Куче Грб Кучиња Розова Палта Миленичиња Облека Обезбедува Ниска цена обработка

Топло Куче Грб Кучиња Розова Палта Миленичиња Облека Обезбедува Ниска цена обработка

DEN 374.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Топло Куче Грб Кучиња Розова Палта Миленичиња Облека Обезбедува Ниска цена обработка
Материјал : кадифе
Боја : розова, сива
L Големина : Градите 44cm, назад должина 26cm, Вратот обемот 34cm
XL Големина : Градите 46cm, назад должина 28cm, Вратот обемот 36cm
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.

Детали

Големина:
L, XL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен
Материјал:
Сомотски
Шема:
Животните
Бренд Име:
PUGGA
Свеж

Избор на клиенти