.

.

New
KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Смешно Кучиња Костими Исправена претвори куче грб топло chihuahua зимска облека XS-XL

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Смешно Кучиња Костими Исправена претвори куче грб топло chihuahua зимска облека

DEN 567.00
DEN 709.44

Стока
Достапно.

Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Име : Куче божиќ костимот грб е Применливо сезона : есен и зима Материјал : памук, Големина : XS S M L XL Боја : кафена,сива,розова,диносаурус,бела Тежина : 100g,120g,140g,160g,180g,200g Погоден за : Мали, средни и големи кучиња, мачки
1. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена).Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. нарачката тежина е помала од 2kg.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Шема:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Есен/Зима
Тип:
Кучиња
Производот Категорија:
куче облека/куче грб
боја:
Црвена
Големина:
XS S M L XL
Погоден за:
мали, средни и големи кучиња, мачки
Чистење метод:
Рака мие / Машина за миење
Функција:
божиќ куче облека
Свеж

Избор на клиенти