.

.

New
До 2015 Топла продажба Windproof куче зимска јакна XS-4XL големи куче јакна големо куче грб руно ткаенина внатрешна прилагодите големина

До 2015 Топла продажба Windproof куче зимска јакна XS-4XL големи куче јакна големо куче грб руно ткаенина внатрешна прилагодите

DEN 343.00
DEN 343.20

Стока
Достапно.


Топла продажба Windproof куче зимска јакна XS-4 XL големи куче јакна големо куче грб руно ткаенина внатрешна прилагодите големина
Овој грб се направени ofwindproof ткаенина,многу топло во зима дена,со висок квалитет и прилагодливи градите големина за да се направи секоја раса уживајте во неа
Боја : Црна, Црвена Сина Роза
Во однос на бои,имаме четири бои Црвена,Црна,Сина,Роуз.
Големина : XS S M L XL XXL XXXL XXXXL
Купувачот Се Покаже :
Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски начин како што следува :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
3 Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : cn1000658066, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. во врските не постои опција да се Зголеми,па ако ви се допаѓа Зголеми бои,ве молиме, изберете Розови опција.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1).

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
ETHIN
Материјал:
windproof ткаенина
Тип:
Кучиња
Тежина:
150 g
is_customized:
Yes
Употреба:
облека
Применливи Раса Куче:
мали и големи кучиња
Куче закуски Тип:
куче грб
Материјал:
windproof ткаенина
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Функција:
windproof,топло
Свеж

Избор на клиенти