.

.

New
Куче, Мачка Argyle Џемпер Качулка Миленичиња Куче Грб Јакна Облека 5 Бои 6 Големини

Куче, Мачка Argyle Џемпер Качулка Миленичиња Куче Грб Јакна Облека 5 Бои 6 Големини

DEN 205.00
DEN 215.52

Стока
Достапно.

8 инчен
Ве молиме да ни остават порака ако треба да изберете боја или големина асортиман кога ќе го поставите цел, и ние ќе подготви објекти за вас правилно.5 инчен 28cm/11. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 14 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.2 инчен 26cm/10.
Материјал : Пинк Argyle Куче Џемпер, Изработени од 100% Акрил
*Вистинските големина можеби треба 2cm прилагодливи разлика
Големина Должина на Градите, Вратот XS 17cm/6. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Нашата главна превозот е Воздухопловната од Кина Пост.0 инчен 36cm/14. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1.Кинеската Нова Година Празник и сл.Ви благодариме!
За Објектите
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, како точни колку што е можно.3 инчен 30cm/11.Тоа ќе трае 15-45days за вас,pls бидете трпеливи.
Наплата
Размена Само
1.0 инчен XXL 36cm/14.5 инчен 34cm/13.6 инчен 22cm/8.5 инчен L 28cm/11. Ние брод на купувачот е регистрирана адреса.
Плаќање
1.2 инчен 44cm/17.9 инчен 32cm/12.2 инчен XL 33cm/13.Понекогаш,превозот време може да се зема подолго време за Одмор(како Christams.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
DS002P
Шема:
Plaid
Сезоната:
Есен/Зима
Стил:
Класици
Материјал:
Акрилик
Свеж

Избор на клиенти