.

.

New
FY35 Бесплатен превозот Британски Стил Миленичиња Куче Кошула Облека Лето Прекрасна Кученце куче Мачки шарени Вест Кошули Облека за Chihuahua

FY35 Бесплатен превозот Британски Стил Миленичиња Куче Кошула Облека Лето Прекрасна Кученце куче Мачки шарени Вест Кошули Облека

DEN 216.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. 1, Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина. 3, Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2. 6, Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи. 2, Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Бренд Име:
Dogbaby
Материјал:
100% Памук
боја:
Црвено, Розово, Црвено, Жолта, Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Облека Стил:
летна облека
Функција:
Симпатична, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Шари модел
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето, Есен
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти