.

.

New
Нова Мода Смешно Памучна Ткаенина Миленичиња Куче, Мачка Кутре Гитара Игра Костим Cosplay Облека Облека Грб Мека Топло 3 Големини 1 BUC

Нова Мода Смешно Памучна Ткаенина Миленичиња Куче, Мачка Кутре Гитара Игра Костим Cosplay Облека Облека Грб Мека Топло 3 Големини

DEN 469.00
DEN 493.92

Стока
Достапно.


Големина : M, L, XL
Опис :
Пакетот вклучува : 1 BUC Миленичиња Облека
За Превозот 1.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки. За Повратни Информации 1. За Враќање&Наплата 1. Ние ќе го провериме тоа за вас.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Применливи за мачки и кучиња.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.

Детали

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
ISINOTEX
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класици
Сезоната:
Сите Сезони
Број На Модел На:
Памук Миленичиња Облека
Тип:
Кучиња
Свеж

Избор на клиенти