.

.

New
1PC Прилагодливи Шарени Виножито Мрачно Миленичиња Куче Куче Мачка Плунка Крпа Вратоврска Лигавче Јака Свадба Партија Фотографија Декорација

1PC Прилагодливи Шарени Виножито Мрачно Миленичиња Куче Куче Мачка Плунка Крпа Вратоврска Лигавче Јака Свадба Партија Фотографија

DEN 105.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.

Опис : Материјал : полиестер влакна Големина : Плочка големина : 52cm * 18cm Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина : 1 PC Виножито Мрачно Плунка Крпа (НЕ содржи никакви други) НАПОМЕНА : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Детали

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
prativerdi
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
триаголен завој
Свеж

Избор на клиенти