.

.

New
6pcs Bling Кристал Луксузни Миленичиња Куче Куче, Мачка Hairpin Коса Лакови Вратоврска Куче Чипка Коса Клипови Миленичиња Куче Миленичиња Чешлање Коса Додатоци

6pcs Bling Кристал Луксузни Миленичиња Куче Куче, Мачка Hairpin Коса Лакови Вратоврска Куче Чипка Коса Клипови Миленичиња Куче

DEN 288.00
DEN 437.28

Стока
Достапно.

Инаку, ние ќе го избере случајно се за вас.
Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.Име : Куче Коса Додатоци во Боја : 3 Бои Шема : Цвеќиња Packeting : 6 КОМПЈУТЕРИ За Миленичиња : Куче, Мачка и сл. Само пратете ни е-мејл. Големина : 6 cm ве Молиме љубезно им овозможи на 1-2mm и 1-10g во грешки, како прирачник за мерење, фала многу однапред!! (И имајте на ум, 1cm=0.
Испорака :
1.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во однос на квалитетот,
количина, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка.
Ако сте бот задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво,
ние ќе ви даде добро решение во кратко време.
Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас.39 in) ве Молиме оставете порака за избор на боја во вашата нарачка (Пинк,Син,жолт).
Ние ќе ги направи сите можни напори да ви ги задоволи со вашето купување. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди
Ве молиме не го остави негативни повратни информации лесно.

Детали

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Коса Додатоци
Бренд Име:
Lisianthus
Материјал:
Пластични
Број На Модел:
CRT0014
Свеж

Избор на клиенти