.

.

New
Бестселерот NEW Усвојување на Шепа Срцето ЃЕРДАН ниска цена Куче, Мачка спасување ознака евтини resceu милениче шепа печати ознака трговија на големо донесе куче ознак

Бестселерот NEW Усвојување на Шепа Срцето ЃЕРДАН ниска цена Куче, Мачка спасување ознака евтини resceu милениче шепа печати ознака

DEN 7661.00
DEN 9120.00

Стока
Достапно.

Враќање : 1.
Глобални клиенти да мапа/ примерок обичај прави на сите видови на метални производи. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот? S сметка. Уште еднаш, ви благодариме за наддавање и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Повратни информации : Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.
(Ние немаме минимум за барањата граница. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.)
1) Големина : различна големина како по клиенти барање
2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте
3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),
со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум,
Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум
4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето
5) Боја : Сите бои се avaielable
6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна
7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка
8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди
9) Опис : Широко се користи како модни додатоци се применува на apparels, облека, облека,
униформи, панталони, панталони ,капи.

Детали

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Неверојатна
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
ѓердан
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти