.

.

New
Божиќ Топло Куче Марами Јака Милениче Лак Вратоврска Мачка Кутре Шамија Зима Додатоци Производи За Chihuahua Мали И Големи Кучиња

Божиќ Топло Куче Марами Јака Милениче Лак Вратоврска Мачка Кутре Шамија Зима Додатоци Производи За Chihuahua Мали И Големи Кучиња

DEN 297.00
DEN 384.96

Стока
Достапно.


Божиќ Топло Куче Марами Јака Милениче Лак Вратоврска Мачка Кутре Шамија Зима Додатоци Производи За Chihuahua Мали И Големи Кучиња
[Име] : Куче Шамија [Материјал] : Волнени Двор [Пердув] : Handmake [Боја] : Црвена,Зелена,Сива [Ширина] : 6.5 см [Должина] : 38cm/48cm [Примена] : Сите се Одгледуваат домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР
Ве молиме љубезно се однесуваат на горенаведените облека :
https : //www.aliexpress.com/store/product/New-Design-Dog-Jumpsui-S-XXXL-Cat-Dogs-Autumn-Hoodie-Happy-Teddy-Puppy-Sweatshirt-Clothes-for/2923068_32832051633.html?spm=2114.12010612.0.0.56d6ad586 H4cbo

Детали

Големина:
38cm, 48cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
HptYfd
Материјал:
Волна
Тип На Објект:
Шамија
Тип:
Кучиња
Тип Име:
Кучиња Шамија
Функција:
Handmake
Материјал:
волнени предиво
Боја;:
Црвена,Зелена,Сива
Количина:
1pc
Свеж

Избор на клиенти