.

.

New
DOGBABY Големи Куче Дожд Чизми СТП Водоотпорен Милениче Чевли цела Сезона Анти Лизга Кучиња Чизми Магија Налепници Дизајн Миленици Booties XL XXL

DOGBABY Големи Куче Дожд Чизми СТП Водоотпорен Милениче Чевли цела Сезона Анти Лизга Кучиња Чизми Магија Налепници Дизајн Миленици

DEN 321.00
DEN 583.20

Стока
Достапно.

cn
DHL
2-7 работни дена
www.
Трет чекор : одреди големината на кучето е нога на крајот да се избере најдолг должина и најширока ширина.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезди) или неутрален коментари (3 ѕвезди). Ве молиме љубезно разбирање.
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1.net
EMS
7-15 работни дена
www.
Втор чекор : користете пенкало околу првиот нога куче цртам еден круг. Заедно кругот на периферијата на куче нога имајте на ум дека пети торба зад насликани кучето е нога, на своите нозе притисне надолу, па торба со да се наслика надворешниот раб, по добра слика, а потоа владетел се користи за губење на кучето стапалки на најдолгата место е долга, широка место е широк. Четири нозе во износ.
DOGBABY Големи Куче Дожд Чизми СТП Водоотпорен Милениче Чевли цела Сезона Анти Лизга Кучиња Чизми Магија Налепници Дизајн Миленици Booties XL XXL
Црна, Црвена Сина, Жолта Пурпурна се Зголеми црвен Портокал
Големи кучиња
: Waterprooft, симпатична зајакот шема, мода, меки, удобни, против пролизгување
: слободен висок квалитет opp вреќа
: Кина
: XL, XXL
Топло предвид пред Цел :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ Преку продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.ние ќе работиме со вас да го реши секој.
Потоа,ова е како да се големината на домашно милениче нозе големина,ве молиме проверете следниве емисии :
1.Тоа треба да трае околу 20 - 60days да стигнат до вас.Куче чевли големина мерење метод :
Прв чекор : во земјата да се стави парче бела хартија, така што кучето четири нозе стои на бела хартија.

Детали

Големина:
XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Материјал:
PU
Шема:
Зајакот
Применливи Раса Куче:
Големите кучиња
Сезоната:
Сите Сезони
Пакетот Вклучува:
1* Куче Чевли
Водоотпорен материјал:
Botines став perros
Функција:
Водоотпорен, Против пролизгување
меки и удобни:
Mascotas accesorios zapatos
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Големина:
XL
боја:
Црна, Црвена Сина, Жолта Пурпурна се Зголеми црвен Портокал
Свеж

Избор на клиенти