.

.

New
Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденото Бебе на Фотографијата Реквизити Faux Волна Кошница Stuffer Ќебе Килим Позадина Големина 100x75cm

Монголски Кадрава Овци Faux Крзно Ткаенина Новороденото Бебе на Фотографијата Реквизити Faux Волна Кошница Stuffer Ќебе Килим

DEN 737.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.


На Faux Крзно има кадрава совети. Како вистински крзно, а faux крзно треба да дишат. Не железо или пареа.
Грижа Инструкции : Машина за миење ладно.
Секогаш можете да ни E-mail, прво за понуда пред купување. Не приложи во пластична кеса.
Содржина : 100% Синтетички
Големина : 100x75cm
Куп Должина : 5cm
Употреба : Може да се користи за тапацир, fuzzy ќебиња, топло bedspreads, кревет соба и бања килими,
јакни, јакна linings, крзнени палта, грашок, капути, чизми и фрли ќебиња. Продавница во плакарот кои не се изложени на светлина.
Повеќе двор Набавки ќе пристигне во едно парче и без yardage сечење, земете предвид дека минимално намалување е 1 Двор и дека секој двор е еднакво на 36 Инчи во должина. Да се чува далеку од инсектициди, mothproofing, и други хемикалии, вклучувајќи парфем, hairspray и шминка. Се исуши најпосакувана, или собори сува ниска топлина.
Ние продаваме со Дворот и Повеќе двор купување се добредојдени. Тие имаат посебни барања за состанок да се одржи на furs заедно користење на специјални техники. Да се чува далеку од било кој извор на топлина. Пегла на задната страна ниска топлина. Не користите удар фен, висат тоа да се исуши. Таа е наменета да имитираат изглед и текстура на вистински животинско крзно.дворот дворот дворот дворот дворот На големината на едно парче е 100x75cm. Се создаде неверојатна модна изјава и резиме на себе си во свој дизајн за топлина, удобност и расположението на вредноста.

Детали

боја:
лаванда, камила, темно зелена, fuchsia, зелена, аква сина, виолетова, црвена, каки, бела, црна, слонова коска, беж, чоколадо, розова, жолта
Употреба:
Авто Тапацир,Домашен Текстил,Облека
Големина:
100x75cm
Шема:
Обоена
Материјал:
Faux Крзно
Тежина:
0.4
Тип:
Замервам
Свеж

Избор на клиенти