.

.

New
1pcs 1.2 M Супер дебела Загреан Пешкир Железнички Носителот Бања AccessoriesTowel Рек Нерѓосувачки Челик ElectricTowel Потоплите Крпа и Фен

1pcs 1.2 M Супер дебела Загреан Пешкир Железнички Носителот Бања AccessoriesTowel Рек Нерѓосувачки Челик ElectricTowel Потоплите

DEN 7706.00
DEN 8112.00

Стока
Достапно.


1pcs Загреан Пешкир Железнички Носителот Бања Accessories Towel Рек Нерѓосувачки Челик Electric Towel Потоплите Крпа и Фен
Сликата покажува :
Име на производ : загреан пешкир багажник
Напон : 110 V/220 V
големина : 800*500*110mm
Моќност : 90 W
материјал : нерѓосувачки челик
тежина : 5 Kg
Напомена : потребно е за вас да оставите порака за да ги споделите со нас кои напон и plug е во ред со вашето користење на место.Ние не имаат други видови на приклучокот. Само оставете порака или испратете ни ги на соодветната слика за сигурни.

Детали

Тип:
Крпа Полици
Број На Модел На:
YEK-8018
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
70cm
Крпа Рек Тип:
Фиксна Бања Пешкир Бар
Стил:
Fasion
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Напон:
110V/220V
моќност:
110w
Број На Производ:
F001
Свеж

Избор на клиенти