.

.

New
бесплатен превозот, памук, капчиња чевли Деца памук Чевли рачно изработени бебе Чевли бебе Прво вокер чевли 9cm,11cm,13cm

бесплатен превозот, памук, капчиња чевли Деца памук Чевли рачно изработени бебе Чевли бебе Прво вокер чевли 9cm,11cm,13cm

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


Боја : како на сликата.Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Детали

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
Пол:
Унисекс
Моден Елемент:
Цвет
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА
Outsole Материјал:
Предиво
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Граничи
Сезоната:
Сите Сезони
is_customized:
custom made
Свеж

Избор на клиенти