.

.

New
зимски 1 пар Првиот Пешаци, Деца Бебе Деца Девојка Кат Чевли Не се Лизга Мека Деца Кревет чевли

зимски 1 пар Првиот Пешаци, Деца Бебе Деца Девојка Кат Чевли Не се Лизга Мека Деца Кревет чевли

DEN 210.00
DEN 232.80

Стока
Достапно.


Големина(CHN)
НАС
Надворешниот Должина(cm)
Внатре Должина(cm) Recommand возраст
11
1
11cm
10.5 см 3-6 Месеци
12
2
12cm
11.5 cm 6-9 Месеци
13
3
13cm
12.5 cm 9-12 Months
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 0.2~0.3 цм

Детали

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
cidodi
Outsole Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обвивка Материјал:
памук ткаенини
Модел:
MR0708
Свеж

Избор на клиенти