.

.

New
бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли, капчиња.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Влечки Houseshoes Виолетова и розова

бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли, капчиња.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Влечки Houseshoes Виолетова

DEN 187.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот .5 cm(6-12М)
L : 13cm(12-18 МИЛИОНИ)
Пакет : 1pair/polybag,со ознака
За различни мерење menthod, бројот може да има некои мали разлики. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
добредојдовте во продавница
Многу добар квалитет.Тоа ќе потрае околу 20-50 дена до вашата врата. Pls наведете точка Бр.На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
is_customized:
custom made
Моден Елемент:
Цвет
Шаблон Тип:
Граничи
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Предиво
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА
Свеж

Избор на клиенти