.

.

New
бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли памук.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Куќа чевли сина боја со бел цвет

бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли памук.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Куќа чевли сина боја со бел

DEN 187.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница. Имаме многу стилови за
ПРЕВОЗОТ МЕТОД
1. Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот .Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. За ставки кои не се имате било квалитетот проблем, купувачот треба да носат дополнителни превозот на трошоците за враќање на предмети назад. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1. Со цел да се подобри услуги за вас , ве молиме контактирајте со нас ако има
било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).Ние ќе го задржи правото да се избере изразат начин за бесплатен превозот предмети. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "СФ",Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
Моден Елемент:
Цвет
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Граничи
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Предиво
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА
is_customized:
custom made
Свеж

Избор на клиенти