.

.

New
бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли памук.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Houseshoes бели со розева граничи

бесплатен превозот,рачно изработени капчиња бебе чевли памук.Двојно ѓон,бебе Креветчето Чевли Houseshoes бели со розева

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
добредојдовте во продавница
Многу добар квалитет.
ПОВРАТНИ информации
Ние го цениме нашите клиенти задоволство & доверба .Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.5 cm(6-12М)
L : 13cm(12-18 МИЛИОНИ)
Пакет : 1pair/polybag,со ознака
За различни мерење menthod, бројот може да има некои мали разлики. 100% рачно изработени, 100% памук предиво
Големина на :
S-10cm(3-6 M)
М-11. на стил сакате. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "СФ",Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница. Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај. Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот .

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
is_customized:
custom made
Моден Елемент:
Цвет
Шаблон Тип:
Граничи
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Предиво
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА
Свеж

Избор на клиенти