.

.

New
10Pair/Кутија Кристал Колаген Око Маска Око Нега Отстрани Врани Нозе Око Торба Темно Круг Столетните Око Гел Маска Печ Со Убаво Калај Кутија

10Pair/Кутија Кристал Колаген Око Маска Око Нега Отстрани Врани Нозе Око Торба Темно Круг Столетните Око Гел Маска Печ Со Убаво

DEN 367.00
DEN 612.00

Стока
Достапно.

Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Оние кои престојуваат доцна во ноќта,недостаток на спиење или што доведува нерегуларни живот;
2.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.Потоа,се применува тоа секој 2 или 3 пати неделно.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Откривањето на маска без потребно за миење.Оние кои се користат око шминка за долг или се користи козметика неправилно;
3.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US.10 Pair/Кутија Кристал Колаген Око Маска Око Нега Отстрани Врани Нозе Око Торба Темно Круг Столетните Око Гел Маска Печ Со Убаво Калај Кутија Ефикасност :
Отстрани врани нозе / Remove око торба / Remove темно круг
Употреба :
Чистење на лицето,се закачите на око маска тесно врз делови на очите за околу 20 до 30 минути.

Детали

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Белење,Темно Круг
Сертификат Број:
2015060531
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Број На Модел На:
кристал колаген око маска
Состојка:
Злато, Бисер во прав, Хијалуронска киселина,протеини,Хидролизирани Колаген
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
10Pair/Кутија
Точка име :
кристал колаген око маска
Ефект:
Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки,Фини Линии Исчезнува,Анти-Подпухналост
Погоден за:
сите типот на кожата
Гаранција За Квалитет Период:
3 Години
eye care:
Око Гел Маски Око Закрпи
Свеж

Избор на клиенти