.

.

New
AFY Злато полжав крем за очи анти навремено и поправка на црно око навлажнувачки и негување на око кожата

AFY Злато полжав крем за очи анти навремено и поправка на црно око навлажнувачки и негување на око кожата

DEN 768.00

Стока
Достапно.


*Може да се направи со плаќање од страна на Master Card, Visa или Телеграфска Трансфер,Зачувам секогаш е заштита на вашите пари,
тоа е лесно, брзо и безбедно. Western Union и Пари Грам не се дозволени. Сепак, данок е deterdmined купувачот
обичај не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа
*Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина"
и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.
*Плаќање, мора да биде потврдена од страна на Зачувам 24 часа подоцна, тогаш можеме да испратите нарачката во рок од 3 работни дена.Големина
2.
*Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачи данок.
Жешко во Кина !!Liang Bang Su се Зголеми Активното Око Крем за црни очи торба/анти-стареењето US$ 155.
*Клиентот на задоволително ниво е многу важен за нас.
Враќање
*Сите стоки ние испрати да ви се 100% оригинални пакет и undamage.50 /многу
2 парчиња / многу
10 компјутери/многу Топло во Кина Liangbangsu L-Витамин C свежи избелуваат cutin отстрани Exfoliator Exfoliating Чистење US$ 60. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме не се двоумела
да не контактирате во прв пат. Ако сакате нас да испрати
тоа на друг примачот име и адреса, pls остави порака во нашата трансакцијата.

Детали

Пол:
Женски
Функција:
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки
НЕТО-WT.:
30g
Тип На Објект:
Крем
Употреба:
Око
Својства :
Рехабилитациона Терапија Материјали
Тип:
Здравствена заштита
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти