.

.

New
Бесплатен Превозот 1/2 pt (0.25 L) Шарени Шлаг Крем Фармацевт, Професионални Алуминиум Крем Whipper со Проѕирна Глава(00281)

Бесплатен Превозот 1/2 pt (0.25 L) Шарени Шлаг Крем Фармацевт, Професионални Алуминиум Крем Whipper со Проѕирна Глава(00281)

DEN 1320.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.

метар
Направете свој свежи шлаг кремови, сосови, супи и повеќе
МЕКИ "Велур" СЛОЈ за ПОДОБАР СТИСОК
1/2 Пивце (.25 L) капацитет
Вклучува полначот-носител, со силиконски заптивка, клипот вентил, лале совет, 2 директно совети, деко, капа, и четка за чистење
Користи 8g N2 O полначи информации ( НЕ вклучувајќи N20)

Детали

Тип:
Десерт Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Десерт Алатки Тип:
Крем Whippers
Метал Тип:
Алуминиум
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1/2 pt (0.25 L)
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JOPAY
Свеж

Избор на клиенти