.

.

New
Мотоцикл Аларм Систем за Безбедност Мотор Микробранова сензор 2 Начин Аларм Кражба Заштита на Долга Низа од Далечина LCD Далечинска Контрола

Мотоцикл Аларм Систем за Безбедност Мотор Микробранова сензор 2 Начин Аларм Кражба Заштита на Долга Низа од Далечина LCD Далечинска

DEN 2875.00
DEN 3593.28

Стока
Достапно.


Мотоцикл Аларм Систем за Безбедност Мотор Микробранова сензор 2 Начин Аларм Кражба Заштита на Долга Низа од Далечина LCD Далечинска Контрола
ве потсетам : батеријата не е вклучена во пакетот,бидејќи не е дозволено кога превозот
Карактеристики : Со Микробранова сензор за Далечинскиот управувач може да се научи и јасни,не се плаши да изгуби. Милиони група со користење на кодот,безбедност,ултра-долги далечински управувач за Далечинска контрола на ио се прилагоди 4 Вибрации чувствителност,лесно да го користите Вграден во висока sensitivit Вибрации Сензори,со кориснички софтвер дизајн Научат код режим Автомобил лоцирање, Анти-киднапирање на Две начин иконата приказ на тоа Remote start, моторот Далечински мотор отсечени Предизвика меморијата Водоотпорен главниот мотор Реагира растојание 3500 метри Пренесување на оддалеченост од 800 метри
Пакет вклучуваат (батеријата не incldued)

Детали

Тип На Објект:
Кражба Заштита
Име На Модел:
мотоцикл алармот
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
4cm
Бренд Име:
Fodsports
Функција:
Remote start мотор,Две начин иконата приказ на тоа
Поддршка за Вооружување потсетник:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Поддршка:
LED Индикатор ,Алармот ќе се Потсетат
Одговарајќи На Далечина:
3500 Метри
Пренесување на далечина:
800 Метри
Поддршка Микробранова сензор:
Yes
Свеж

Избор на клиенти