.

.

New
Бесплатен Превозот 2017 нов мотоцикл аларм за заклучување на велосипед за заклучување безбедност, анти-кражба заклучување мото диск сопирачка за заклучување +торба

Бесплатен Превозот 2017 нов мотоцикл аларм за заклучување на велосипед за заклучување безбедност, анти-кражба заклучување мото

DEN 758.00
DEN 1068.00

Стока
Достапно.

Карактеристики : Безбедност, анти-кражба кодот за универзален и за мотоцикл, скутер, велосипед и сл. Тоа се работи од страна на заклучување на диск сопирачка. Едноставен и удобен операција. Кликнете на за заклучување цилиндри, ќе бидат заклучени. Поддршка на алармирање предупредување функција. Таму ќе биде аларм се огласува ако го кодот е шокирана од страна на некој. Забелешка : Притиснете го копчето цилиндар за да заклучите со "бип" звук, таа се става на алармирање во 10 секунди ве придружува со вибрации и три "бип" звук. Ако го кодот е shaked, друга се тресат по 5 секунди ќе предизвика аларм, и понатамошниот текст континуирана вибрација може да донесе континуирано аларм. Не тресете се појавува во рок од 10 секунди по алармот, тоа ќе биде на алармирање повторно. Замена на батеријата : Кога менувањето на батеријата, прво unscrew на шрафовите на дното на заклучување, потоа отстранете го поклопецот за да ја замените батеријата.

Детали

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Кражба Заштита
Бренд Име:
falante
Име На Модел:
8303
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Тежина:
0.38kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
10inch
Свеж

Избор на клиенти