.

.

New
година Најновите Правопис Боја машка долна облека Битник Кратко

година Најновите Правопис Боја машка долна облека Битник Кратко

DEN 315.84

Стока
Достапно.


Нашата долна облека е произведена од нашата фабрика во Кина.Нејзините qualityis многу добро.Но, ние не поддржуваат купувачи се земе тоа да се спореди со други слични производи.Боја на Производ можеби малку различни site слики.Ова е нормално.Ако не се согласувате со ова,ве молам не цел.
За Големина На :
M(29 -31) инчи(77-81cm);
L(32-34) инчи(82-87cm)
XL(35-37)инчи(88-93cm);

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
M L XL
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти