.

.

New
2 парчиња на Жените Период Гаќи Менструалниот Физиолошки Краток LeakProof долна облека Здравје Лесна Девојка Голема големина Средината на половината М-XL Памук

2 парчиња на Жените Период Гаќи Менструалниот Физиолошки Краток LeakProof долна облека Здравје Лесна Девојка Голема големина

DEN 281.00
DEN 432.96

Стока
Достапно.


Функција : Менструален Циклус Кратко ,Здравје. Ali Express Стандард за Испорака : 16-35 дена за да стигнат до повеќето земји во Нормална состојба(Не вклучувајќи ги Бразил) Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 19-55 дена за да стигнат до повеќето земји во Нормална состојба(Не вклучувајќи ги Бразил) Време на Испорака :
Бесплатен Превозот Zoon
Најпродаван Zoon
Моден Panty
5602767657780890 Мода Panty US $ 9.
Враќање & Наплата
Ако не сте задоволни со вашиот купување или големината не е добро, ве молиме контактирајте со нас брзо и ние може да се ослободи размена една за вас, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Вашиот пакет ќе добиете подарок.
Повратни информации
Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации.20 /парче US $ 8.00 /парче US $ 7.30 /парче US $ 9.
Превозот Услови
EMS, DHL, Кина Пост, e Packet, Ali Express Стандард за Испорака
*Ние не сме одговорни за доцнење coursed од сопствени даноци и други к m ' s трошоци.
Ако примите недостатоци објектот, ве молиме да се слика на објектот местото каде има недостаток и испратете ја на нас, ние ќе провери дали тоа е квалитетот прашање, а потоа ние ќе ви испрати уште еден дел за слободен ако тоа не имаат квалитет прашање.
Пакет Содржина : 2 * гаќи.
Ако не сте задоволни со Производот кога се примени,ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете најдоброто решение!
Нашите парцела има следи информации.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
SF0117 A0045
Бренд Име:
SAFEER
Непристојни Слика:
No
клучни зборови:
Симулација фармерки долна облека,Лесна Гаќи ,Thongs
Карактеристики:
Удобно, Дише,секси печатење
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Свеж

Избор на клиенти