.

.

New
Лето машки кратко дише мода гаќи у ниска половината панталони мрежа за мажи долна облека кратко

Лето машки кратко дише мода гаќи у ниска половината панталони мрежа за мажи долна облека кратко

DEN 452.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


Големина на половината :
М 27inches ~ 29inches
L 29inches ~ 32inches
XL 32inches ~ 35inches
XXL 35inches ~ 38inches

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Bandi Das
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
BD103
облека дизајнерски детали:
У конвексни дизајн
Долги панталони:
Кратко
Материјал:
Viscose
Половината Тип:
ниско-појас
Функција:
лесна
компонента содржина:
над 95%
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти