.

.

New
Wasteheart 2018 Нови Жените Мода Пурпурна Мека Чипка Намали Памук Лак Ниска Половината Гаќи Жените Долна Облека Долна Облека Кратко Плус Големина

Wasteheart 2018 Нови Жените Мода Пурпурна Мека Чипка Намали Памук Лак Ниска Половината Гаќи Жените Долна Облека Долна Облека

DEN 240.00
DEN 337.44

Стока
Достапно.

За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
Повратни информации и услуги?
1.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Големина Должина Половината
Рамо Ракав во/cm cm во/cm во/cm M / 53-64 / / L / 64-73 / / XL / 73-80 / / "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" ЗА ГОЛЕМИНАТА И БОЈАТА РАЗЛИКАТА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.

Детали

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
Wasteheart
Материјал:
Памук,Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Памук
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
S0226
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти