.

.

New
6pcs/многу долна облека на Жените Гаќи Памучни Гаќи Кратко Секси долна облека на Жените Секси Lingeries Ropa Внатрешни работи Femenina Cueca Calcinha

6pcs/многу долна облека на Жените Гаќи Памучни Гаќи Кратко Секси долна облека на Жените Секси Lingeries Ropa Внатрешни работи

DEN 396.00
DEN 417.12

Стока
Достапно.

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот половина.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Или, можете да изберете да имате замена. Ви благодариме за вашето разбирање. Тоа се смета да се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
*Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, pls ни остави 5 ѕвезда повратни информации, ви благодариме!
*Pls контактирајте со нас пред сакате да ја напушти негативни повратни информации, ние ќе ги решава вашите проблеми.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Подготовка на Време : ние need3-5 работни daysto се подготви вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Answer : ___________________________ NOTE : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Leyutech
Број На Модел На:
NK911
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Appliques
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти